Bize MESAJ GÖNDERİN

 
 

En kısa sürede yanıtlanacaksınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Davetiyelerin kalitesinden nasıl emin olabilirim?
Beyaz Bonbon öncelikle yılların getirdiği geliştirme ve malzeme bilgisi ile sorunsuz ürünler üretmeyi başarmıştır. Fakat bunu cümlelerle hissetmemeniz doğal. Bu yüzden bizden "numune" talep edebilirsiniz.
Nasıl numune talebinde bulunabilirim?
Numune Talebi  Formunu doldurmanız durumunda;  numune talebiniz iki şekilde cevaplanır.
  1. Zarflı davetiyeler ve ince kutulu davetiyelerimiz bedelsiz olarak gönderiyoruz. Önemli olan baskı kalitesi, kağıt kalitesi ve süslemeyi görmek olduğundan en fazla 2 adet farklı davetiye gönderebiliyoruz. Kargo alıcı tarafından ödenir. (8,00 TL)
  2. Ama Şişe ve kutulu (obje ve özel kesimli) davetiyelerimiz 50 TL ön ödeme ile gönderebiliyoruz. Numune ile birlikte, sipariş vermeniz durumunda kullanabileceğiz "50 TL'lik Hediye Çeki" gönderiyoruz. Kargo alıcı tarafından ödenir. (8,00 TL)
Numune bizim bilgilerimiz ile mi gönderiliyor?
Hayır. Ama gerekli görüyorsanız yapabiliriz. Zarflı ve ince kutulu davetiye taleplerinizde 50 TL ön ödeme alınır.  Numune ile birlikte, sipariş vermeniz durumunda kullanabileceğiz "50 TL'lik Hediye Çeki" gönderiyoruz. Fakat Şişe ve kutulu (obje ve özel kesimli) davetiyelerimizi 50 TL bedel ile hazırlayıp gönderebiliyoruz. Sipariş vermeniz durumunda bir indirim yapamıyoruz.
Nasıl sipariş verebilirim?
Beyazbonbon.com'da güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Davetiyenizi sizin belirlediniz seçeneklerle oluşturduğunuz şekilde sonlandırmaya uygundur. Size tavsiyelerimiz;
  • Öncelikle davetiyeyi seçeneklendirme konusunda yardımcı olacak sayfayı (Davetiye detayları) ya da her ürün sayfasının en altındaki açıklama sekmesini incelemenizdir.
  • Birden fazla ürünümüz arasından bir tercih yapmak istiyorsanız. İstek listeme ekle (Görsellerin sağ üst köşesindeki kalp) butonunu tıklayıp hepsini bir alanda toplayabilir. Üst menüdeki BEĞENİ LİSTESİ sayfasında görebilirsiniz.
  • Adet ve özellikleri belirleyip Alışveriş Sepetine eklediğiniz davetiye/davetiyelerin toplam tutarı (KDV'SİZ) belirli bedeller arasında ise indirim uygulanır. Hangi toplam ücret için hangi indirim kuponu kullanılacağı aynı sayfa içinde belirtilmiştir. İndirim Kuponu uygulamadan alışverişinizi tamamlamayınız. Hakkınızı kaybetmenizi istemeyiz. Yine de endişe etmeyin buluruz bir yolunu....
Alışverişi tamamladığınızda çıkacak Davetiye bilgi formunu doldurmanız ile sorumluluk bize geçer. 24 saat içinde ilk tasarımı belirttiğiniz iletişim şeklinize göndereceğiz. (Mail, whatsapp). Siz onaylayıncaya kadar işlemler sürer. Onaylamanız ile birlikte 3-5 gün içinde gönderim gerçekleşir.
Sipariş verirken, davetiye bilgilerimizde yanlışlık yaparsak ne olur?
Siparişi verdiğiniz andan itibaren sizinle ilgilenecek tasarımcının tüm bilgileri size bildirilecektir. Grafik tasarımcınız tarafından davetiyeniz sizin bilgilerinizle hazırlanır ve dijital örneği e-mail/whatsapp ile onayınıza gönderilir. Bu işlem birkaç kez tekrarlanabilir. Süreç tamamen sizin yönettiğiniz bir süreçtir.Sizden son onay alınmadan davetiyenizin basımına başlanmaz. Bu sebeple size gönderilen dijital örnekteki metin, isim, adres, tarih ve yer gibi bilgileri özenle kontrol etmenizi önemle rica ederiz. İşimizin doğası gereği baskıya girildikten sonra davetiyenizde bir değişiklik yapmamız mümkün olmamaktadır.
Sipariş verdiğimiz davetiyenin yazım şeklini değiştirebilir miyiz?
Tabiki, İster bizim sitemizdeki ister başka yerde gördüğünüz yazım şekli ve içeriği her davetiyeye uygulayabiliriz. Davetiye formumuzda bu konuda içeriklerle yönlendirmeler mevcut.
Davetiyemizi ne kadar kişiselleştirebiliriz?
Sizin bilgilerinizi içeren bölümde içerik, renk, sıralama, yazıtipi bölümlerini kişiselleştirebilirsiniz.. Ama desen, ebat kurallarını değiştiremeyiz.
Davetiyeleri siparişini ne zaman vermeliyiz?
  • Geri bildirim gerektirmeyen bir tören düzenlenecek ise, düğün/nikah tarihinden 45 gün önce verilmesi uygundur.
  • Geri bildirim gerektiriyorsa bir tören düzenlenecek ise, düğün/nikah tarihinden 60 gün önce verilmesi uygundur.
  • Yurtdışı siparişlerinin 75 gün gibi zaman öncesinde sipariş vermenizi öneririz.
Davetiye de anne-baba isimlerini yazmasak, soyisimlerini belirtsek olur mu?
Uzun davetiyecilik tecrübemizden çıkartdığımız sonuçlardan birisi bu konudur. Anne ve babaya sorulması gereken bir konu. Anne ve babaların yazılmadığı için kırıldığına, düğüne katılmayacağını bildirmesine, tekrar basılan davetiyelere şahit olduk.
Geribildirim (L.C.V.) ne kadar süre önce olmalı?
Türkiye'de geribildirimin (Lütfen Cevap Veriniz. - LCV) pek çok iyi çalışmadığını biliyoruz. Davetiyenizde düğün tarihinizden 10 gün öncesine kadar bildirim istemeniz yeterli olacaktır. İki aileninde iletişim numarası vermesi ya da organizasyon firmasının bilgilerinin verilmesi iyi seçeneklerdir.
Davetiye katılımcı sayısının belirtilmesi doğru mu?
Davetiye gönderilen/verilen kişi tarafından saygısızlık gibi algılandığı söylense de. Zaman içinde bu algının azalmaya başladığını görüyoruz. Yemekli organizasyonların kişi sayısına göre planlandığı toplum tarafından biliniyor.
Haftasonu düğünü mü, hafta içi düğünü mü?
Mevsim faktörü çok önemli. Yaz aylarında haftasonları, tatil ve dinlenme için başka şehirlere gitme için bir fırsat, bu yüzden hafta içi düğünlerin daha çok katılımcısı olduğu duyumu aldık.  Diğer mevsimlerde ise tam tersi gerçekleşmekte.